DDM36W4PP
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DDM36W4PP
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: DDM36W4PP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DDM36W4PP
Številka dela DDM36W4PP Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3208 pcs Podatkovni list DDM36W4PP.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) - 36W4
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija Combo D®, D*M
Pakiranje Bulk Druga imena IDDM36W4PP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 36 (32 + 4 Coax or Power) Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal and Coax or Power (Not Included)