DDMAY50P
pregled izdelka
Številka dela: DDMAY50P
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Podatkovni listi: DDMAY50P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije DDMAY50P
Številka dela DDMAY50P Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2418 pcs Podatkovni list DDMAY50P.pdf
Žični merilnik 20-28 AWG Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D)
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija D*MA
Pakiranje Bulk Druga imena IDDMAY50P
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 3
Število pozicij 50 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec Machined
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Sub
Barva - Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DDMAV78S
DDMAV78S
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 78POS PNL MNT
Na zalogi: 1110 pcs
Prenesi: DDMAV78S.pdf
RFQ
DDMAY50PF225F0
DDMAY50PF225F0
Proizvajalci: Cannon
Opis: DSUB 50 M CRIMP F0 D FLO SS
Na zalogi: 2498 pcs
Prenesi:
RFQ
DDMAT50SA101
DDMAT50SA101
Opis: CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Prenesi: DDMAT50SA101.pdf
DDMAT78SA101
DDMAT78SA101
Prenesi: DDMAT78SA101.pdf
DDMAY50PA156
DDMAY50PA156
Proizvajalci: Bel
Opis: DSUB 50 M CRIMP D FLOA G50 Z
Prenesi:
DDMAY50PNM
DDMAY50PNM
Opis: CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
DDMAT50PK87
DDMAT50PK87
Prenesi: DDMAT50PK87.pdf
DDMAY50PNMB
DDMAY50PNMB
DDMAY50PA101
DDMAY50PA101
Prenesi: DDMAY50PA101.pdf
DDMAY50PF0
DDMAY50PF0
Opis: DSUB 50 M CRIMP FLOA DI
Prenesi: DDMAY50PF0.pdf
DDMAT78PA101
DDMAT78PA101
Opis: CONN DSUB HD PLUG 78POS PNL MNT