DDMMP36H4SJ
pregled izdelka
Številka dela: DDMMP36H4SJ
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB RCPT 36POS R/A SOLDER
Podatkovni listi: DDMMP36H4SJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DDMMP36H4SJ
Številka dela DDMMP36H4SJ Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB RCPT 36POS R/A SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1259 pcs Podatkovni list DDMMP36H4SJ.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 5 (DD, D) - 36W4
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serija 24308-Style, Combo D®, D*MM
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 3 Število pozicij 36 (32 + 4 Power)
Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti Mounting Brackets, Shielded
natančen opis 36 (32 + 4 Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 7.5A, 40A