DEMAMV15PA101
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DEMAMV15PA101
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DEMAMV15PA101
Številka dela DEMAMV15PA101 Proizvajalec Cannon
Opis CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2135 pcs Podatkovni list
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Shell Size, Layout Connector 1 (DE, E) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serija 24308-Style, D*MAM
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število vrstic 3 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 7.5A Vrsta kontakta Signal