FRCIR020R-28-6P-F80
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FRCIR020R-28-6P-F80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 3POS SILVER CRIMP
Podatkovni listi: 1.FRCIR020R-28-6P-F80.pdf2.FRCIR020R-28-6P-F80.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FRCIR020R-28-6P-F80
Številka dela FRCIR020R-28-6P-F80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 3POS SILVER CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2132 pcs Podatkovni list 1.FRCIR020R-28-6P-F80.pdf2.FRCIR020R-28-6P-F80.pdf
Voltage Rating 900VAC, 1250VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 28-6 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 3
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Ingress Protection Environment Proof Lastnosti Flame Retardant
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
Trenutna ocena 80A Končna debelina - parjenje -