FRCIR030-40A-31SF80T12
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FRCIR030-40A-31SF80T12
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: FRCIR030-40A-31SF80T12.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije FRCIR030-40A-31SF80T12
Številka dela FRCIR030-40A-31SF80T12 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 31POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5682 pcs Podatkovni list FRCIR030-40A-31SF80T12.pdf
Voltage Rating 900VAC, 1250VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 40-A31 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 31
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Flame Retardant Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 23A
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FRCIR030-40A-31P-F80
FRCIR030-40A-31P-F80
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT MALE 31POS SILVR CRIMP
Na zalogi: 801 pcs
Prenesi: FRCIR030-40A-31P-F80.pdf
RFQ
FRCIR030-40A-60SW-F80-VO
FRCIR030-40A-60SW-F80-VO
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 60POS PNL MT
Na zalogi: 726 pcs
Prenesi: FRCIR030-40A-60SW-F80-VO.pdf
RFQ
FRCIR030-40A-31SF80
FRCIR030-40A-31SF80
Opis: CONN RCPT FMALE 31POS CRIMP
Na zalogi: 5826 pcs
Prenesi: FRCIR030-40A-31SF80.pdf
FRCIR030-40-56P-F80-T96
FRCIR030-40-56P-F80-T96
Opis: CIR 85C 85#16 PIN RECP WALL
Na zalogi: 5986 pcs
Prenesi: FRCIR030-40-56P-F80-T96.pdf