FRCIR030R40A-60PF80T108
pregled izdelka
Številka dela: FRCIR030R40A-60PF80T108
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 60POS SILVR CRIMP
Podatkovni listi: FRCIR030R40A-60PF80T108.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FRCIR030R40A-60PF80T108
Številka dela FRCIR030R40A-60PF80T108 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 60POS SILVR CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4436 pcs Podatkovni list FRCIR030R40A-60PF80T108.pdf
Voltage Rating 500VAC, 700VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 9-35 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Cobalt Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 60
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Proof
Lastnosti Flame Retardant Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 60 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver Trenutna ocena 13A