FRCIR06F-32-31S-F80
pregled izdelka
Številka dela: FRCIR06F-32-31S-F80
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 31POS CRIMP
Podatkovni listi: FRCIR06F-32-31S-F80.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije FRCIR06F-32-31S-F80
Številka dela FRCIR06F-32-31S-F80 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 31POS CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4388 pcs Podatkovni list FRCIR06F-32-31S-F80.pdf
Voltage Rating 500VAC, 700VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 32-31 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Druga imena FRCIR06F3231SF80
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število pozicij 31 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Proof Lastnosti Cable Clamp, Flame Retardant
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 31 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
Trenutna ocena 13A Končna debelina - parjenje -