FRCIR06R-24-28S-F80-T96
pregled izdelka
Številka dela: FRCIR06R-24-28S-F80-T96
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG 24POS STRGHT SKT
Podatkovni listi: FRCIR06R-24-28S-F80-T96.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 931 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 931 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FRCIR06R-24-28S-F80-T96
Številka dela FRCIR06R-24-28S-F80-T96 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG 24POS STRGHT SKT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 931 pcs Podatkovni list FRCIR06R-24-28S-F80-T96.pdf
Voltage Rating 200VAC, 250VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 9-35 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Anodized Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 24
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Ingress Protection Environment Proof Lastnosti Flame Retardant
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 13A Končna debelina - parjenje -