FRCIR08AGG24A-28SF80T39
pregled izdelka
Številka dela: FRCIR08AGG24A-28SF80T39
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 28POS CRIMP
Podatkovni listi: FRCIR08AGG24A-28SF80T39.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FRCIR08AGG24A-28SF80T39
Številka dela FRCIR08AGG24A-28SF80T39 Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 28POS CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4458 pcs Podatkovni list FRCIR08AGG24A-28SF80T39.pdf
Voltage Rating 200VAC, 250VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 10-98 Shell material Aluminum
Shell Finish Epoxyurhetanic Varnish Serija MIL-DTL-5015, CIR
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število pozicij 28
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Coupling Nut, Flame Retardant Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 28 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Trenutna ocena 13A