KJB0T15F19AA
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KJB0T15F19AA
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN HSG RCPT 19POS WALL MNT PIN
Podatkovni listi: 1.KJB0T15F19AA.pdf2.KJB0T15F19AA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KJB0T15F19AA
Številka dela KJB0T15F19AA Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis CONN HSG RCPT 19POS WALL MNT PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4784 pcs Podatkovni list 1.KJB0T15F19AA.pdf2.KJB0T15F19AA.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, KJB RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti -
Številka izdelka proizvajalca KJB0T15F19AA Velik premer dobavljen 15-19
Vstavi material - Vključuje -
Lastnosti - Razširjen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Opis CONN HSG RCPT 19POS WALL MNT PIN Tok - Max / Contact Threaded