KJB0T23M21PD
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KJB0T23M21PD
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije KJB0T23M21PD
Številka dela KJB0T23M21PD Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5567 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 9-35 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -