KJB0T23W21PEL
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KJB0T23W21PEL
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KJB0T23W21PEL
Številka dela KJB0T23W21PEL Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2196 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-21
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Electroless Nickel
Serija KJB Pakiranje Bulk
Usmerjenost E delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 21 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount