KJB6T15W18HD
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KJB6T15W18HD
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije KJB6T15W18HD
Številka dela KJB6T15W18HD Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5454 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-18 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 18
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -