KJB6T21W41SC
pregled izdelka
Številka dela: KJB6T21W41SC
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: KJB6T21W41SC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije KJB6T21W41SC
Številka dela KJB6T21W41SC Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5529 pcs Podatkovni list KJB6T21W41SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-41 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 41
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena -
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
KJB6T21W41SCL
KJB6T21W41SCL
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE