KJB6T23F21HA
pregled izdelka
Številka dela: KJB6T23F21HA
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 976 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 976 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KJB6T23F21HA
Številka dela KJB6T23F21HA Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 976 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 9-35 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 21 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold