KJB6T25F61BC
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KJB6T25F61BC
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije KJB6T25F61BC
Številka dela KJB6T25F61BC Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5837 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-61
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija KJB Pakiranje Bulk
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Premer spojne gredi 1.875" (47.63mm) Vrsta kontakta Crimp