KJB7T19W32JA
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KJB7T19W32JA
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KJB7T19W32JA
Številka dela KJB7T19W32JA Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1347 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-3 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 32
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold