KJB7T23F21SCL
pregled izdelka
Številka dela: KJB7T23F21SCL
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije KJB7T23F21SCL
Številka dela KJB7T23F21SCL Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4869 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-21
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija KJB Pakiranje Bulk
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 21 Opomba Contacts Not Included
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Plastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
KJB7T23F21SB
KJB7T23F21SB
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1418 pcs
Prenesi:
RFQ
KJB7T23F21SC
KJB7T23F21SC
Proizvajalci: Cannon