KJB7T23W55HA
pregled izdelka
Številka dela: KJB7T23W55HA
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
  • Sporočilo
Specifikacije KJB7T23W55HA
Številka dela KJB7T23W55HA Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5128 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-3 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija KJB
Pakiranje Bulk Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 55
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -