KPSE00A12-10P
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KPSE00A12-10P
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: KPSE00A12-10P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KPSE00A12-10P
Številka dela KPSE00A12-10P Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1822 pcs Podatkovni list KPSE00A12-10P.pdf
Voltage Rating 600VAC, 850VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-10 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakiranje Bulk Druga imena KPSE00A1210P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 10 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
KPSE00A14-12P
KPSE00A14-12P
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1197 pcs
Prenesi: KPSE00A14-12P.pdf
RFQ
KPSA55
KPSA55
Proizvajalci: TDK-Lambda Americas, Inc.
Opis: PWR SPLY BRD MNT 5V 1A 5W
Na zalogi: 5624 pcs
Prenesi: KPSA55.pdf
RFQ
KPSE00A12-10PW
KPSE00A12-10PW
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP