KPSE00A14-19P
pregled izdelka
Številka dela: KPSE00A14-19P
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: KPSE00A14-19P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KPSE00A14-19P
Številka dela KPSE00A14-19P Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1539 pcs Podatkovni list KPSE00A14-19P.pdf
Voltage Rating 600VAC, 850VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-19 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakiranje Bulk Druga imena IKPSE00A14-19P
KPSE00A1419P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A