KPSE01B20-41SW
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KPSE01B20-41SW
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: KPSE01B20-41SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 516 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 516 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KPSE01B20-41SW
Številka dela KPSE01B20-41SW Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 516 pcs Podatkovni list KPSE01B20-41SW.pdf
Voltage Rating 600VAC, 850VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-41 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakiranje Bulk Druga imena IKPSE01B20-41SW
KPSE01B2041SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 41 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Strain Relief Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A