KPSE02E24-61SX
pregled izdelka
Številka dela: KPSE02E24-61SX
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: KPSE02E24-61SX.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 693 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KPSE02E24-61SX
Številka dela KPSE02E24-61SX Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 693 pcs Podatkovni list KPSE02E24-61SX.pdf
Voltage Rating 600VAC, 850VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-61 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakiranje Bulk Druga imena IKPSE02E24-61SX
KPSE02E2461SX
Usmerjenost X delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 61 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A