KPSE06E14-15S
pregled izdelka
Številka dela: KPSE06E14-15S
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: KPSE06E14-15S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KPSE06E14-15S
Številka dela KPSE06E14-15S Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1725 pcs Podatkovni list KPSE06E14-15S.pdf
Voltage Rating 600VAC, 850VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-15 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakiranje Bulk Druga imena IKPSE06E14-15S
KPSE06E1415S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 15 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A, 13A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
KPSE06E14-15PY
KPSE06E14-15PY
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 2152 pcs
Prenesi: KPSE06E14-15PY.pdf
RFQ
KPSE06E14-15PZ
KPSE06E14-15PZ
Proizvajalci: Cannon
Na zalogi: 1768 pcs
Prenesi: KPSE06E14-15PZ.pdf
RFQ
KPSE06E14-15SDN
KPSE06E14-15SDN
Opis: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Prenesi: KPSE06E14-15SDN.pdf
KPSE06E14-15SDZ
KPSE06E14-15SDZ
Prenesi: KPSE06E14-15SDZ.pdf
KPSE06E14-15SWDZ
KPSE06E14-15SWDZ
Prenesi: KPSE06E14-15SWDZ.pdf
KPSE06E14-15SDZF0
KPSE06E14-15SDZF0
Opis: CONN PLG HSG FMALE 15POS INLINE
Prenesi: KPSE06E14-15SDZF0.pdf
KPSE06E14-15PZDZ
KPSE06E14-15PZDZ
Prenesi: KPSE06E14-15PZDZ.pdf
KPSE06E14-15PX
KPSE06E14-15PX
Prenesi: KPSE06E14-15PX.pdf
KPSE06E14-15SA71
KPSE06E14-15SA71
Proizvajalci: ITT Cannon, LLC
Opis: CONN PLUG 15POS CBL MNT W/SKTS
Prenesi: KPSE06E14-15SA71.pdf
KPSE06E14-15PYDZ
KPSE06E14-15PYDZ
Prenesi: KPSE06E14-15PYDZ.pdf
KPSE06E14-15SW
KPSE06E14-15SW
Prenesi: KPSE06E14-15SW.pdf
KPSE06E14-15PXDZ
KPSE06E14-15PXDZ
Prenesi: KPSE06E14-15PXDZ.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika