KPSE06E18-32SX
pregled izdelka
Številka dela: KPSE06E18-32SX
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: KPSE06E18-32SX.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KPSE06E18-32SX
Številka dela KPSE06E18-32SX Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1336 pcs Podatkovni list KPSE06E18-32SX.pdf
Voltage Rating 600VAC, 850VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-32 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakiranje Bulk Druga imena IKPSE06E18-32SX
KPSE06E1832SX
Usmerjenost X delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A