KPSE6E12-10SDZ
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KPSE6E12-10SDZ
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: KPSE6E12-10SDZ.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KPSE6E12-10SDZ
Številka dela KPSE6E12-10SDZ Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1518 pcs Podatkovni list KPSE6E12-10SDZ.pdf
Voltage Rating 600VAC, 850VDC Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-10 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija KPSE
Pakiranje Bulk Druga imena IKPSE6E12-10SDZ
KPSE6E1210SDZ
Q10314168A
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti Shrink Boot Adapter Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Trenutna ocena 7.5A