KPT02E20-41PA206
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KPT02E20-41PA206
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: KPT02E20-41PA206.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KPT02E20-41PA206
Številka dela KPT02E20-41PA206 Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2071 pcs Podatkovni list KPT02E20-41PA206.pdf
Voltage Rating 600VAC, 850VDC Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 10-98 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Serija KPT
Pakiranje Bulk Druga imena IKPT02E20-41PA206
KPT02E2041PA206
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 41 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 7.5A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Black
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
KPT02E20-41PW
KPT02E20-41PW
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
Na zalogi: 2061 pcs
Prenesi: KPT02E20-41PW.pdf
RFQ
KPT02E20-41PDV
KPT02E20-41PDV
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER
Na zalogi: 1142 pcs
Prenesi: KPT02E20-41PDV.pdf
RFQ
KPT02E20-41P
KPT02E20-41P