KPT06B14-18SW
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KPT06B14-18SW
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: KPT06B14-18SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KPT06B14-18SW
Številka dela KPT06B14-18SW Proizvajalec Cannon
Opis CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2159 pcs Podatkovni list KPT06B14-18SW.pdf
Voltage Rating 600VAC, 850VDC Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-18 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakiranje Bulk Druga imena IKPT06B14-18SW
KPT06B1418SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 18 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Strain Relief Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 7.5A
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Olive Drab
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
KPT06B14-19S
KPT06B14-19S
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
Na zalogi: 2055 pcs
Prenesi: KPT06B14-19S.pdf
RFQ
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN PLUG FMALE 18POS SOLDER CUP