KPTC00E22-41SDN
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KPTC00E22-41SDN
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
Podatkovni listi: KPTC00E22-41SDN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije KPTC00E22-41SDN
Številka dela KPTC00E22-41SDN Proizvajalec Cannon
Opis CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5953 pcs Podatkovni list KPTC00E22-41SDN.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-41
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija KPTC Pakiranje Bulk
Druga imena IKPTC00E22-41SDN Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Polychloroprene
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Backshell, Shrink Boot Adapter
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell, Shrink Boot Adapter