MD1-37PL1
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MD1-37PL1
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Podatkovni listi: MD1-37PL1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 803 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 803 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MD1-37PL1
Številka dela MD1-37PL1 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 803 pcs Podatkovni list MD1-37PL1.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Leads Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Material školjke, Dokončaj - Serija MD
Pakiranje - Druga imena 051406-0001
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 37 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal