MDB1-15PSM2
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDB1-15PSM2
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Podatkovni listi: MDB1-15PSM2.pdf
Status RoHs Vendor undefined / Vendor undefined
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDB1-15PSM2
Številka dela MDB1-15PSM2 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined
Količina na voljo 1204 pcs Podatkovni list MDB1-15PSM2.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Material školjke, Dokončaj - Serija MDB
Pakiranje - Druga imena 095480-0215
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Vendor undefined / Vendor undefined Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal