MDM-100SCBRM17TL61
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDM-100SCBRM17TL61
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D RCPT 100POS R/A
Podatkovni listi: MDM-100SCBRM17TL61.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 148 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 148 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-100SCBRM17TL61
Številka dela MDM-100SCBRM17TL61 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 100POS R/A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 148 pcs Podatkovni list MDM-100SCBRM17TL61.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Leads Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Pakiranje Bulk Druga imena 097391-0377
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 4
Število pozicij 100 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Shielded natančen opis 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Type, Micro-D
Barva - Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MDM-100SCBRM17T
MDM-100SCBRM17T
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN MICROD RCPT 100POS R/A SLDR