MDM-100SSF-A174
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDM-100SSF-A174
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT
Podatkovni listi: MDM-100SSF-A174.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 293 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 293 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-100SSF-A174
Številka dela MDM-100SSF-A174 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 293 pcs Podatkovni list MDM-100SSF-A174.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakiranje Bulk Druga imena 097391-0344
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 4
Število pozicij 100 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Lastnosti Shielded natančen opis 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal