MDM-15PBSPA174
pregled izdelka
Številka dela: MDM-15PBSPA174
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Podatkovni listi: 1.MDM-15PBSPA174.pdf2.MDM-15PBSPA174.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-15PBSPA174
Številka dela MDM-15PBSPA174 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4138 pcs Podatkovni list 1.MDM-15PBSPA174.pdf2.MDM-15PBSPA174.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Shielded natančen opis 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Type, Micro-D
Barva - Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MDM-15PBSPT-A174
MDM-15PBSPT-A174
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Na zalogi: 616 pcs
Prenesi: MDM-15PBSPT-A174.pdf
RFQ
MDM-15PBSP-A174
MDM-15PBSP-A174
Proizvajalci: Cannon