MDM-15PH002B
pregled izdelka
Številka dela: MDM-15PH002B
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO 15POS PIN 12"
Podatkovni listi: 1.MDM-15PH002B.pdf2.MDM-15PH002B.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-15PH002B
Številka dela MDM-15PH002B Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 15POS PIN 12" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2277 pcs Podatkovni list 1.MDM-15PH002B.pdf2.MDM-15PH002B.pdf
Uporaba - Tip D-Type, Micro-D
Ščitenje - Serija MDM
Druga imena 096512-0142
IMDM-15PH002B
IMDM-15PH002B-ND
MDM15PH002B-ND
Število pozicij 15
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 1.00' (304.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.00' (304.80mm) Plug, Male Pins to Individual Wire Leads
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Barva Multiple 2. priključek Individual Wire Leads
1. priključek Plug, Male Pins
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MDM-15PH002F-F222
MDM-15PH002F-F222
Proizvajalci: ITT Cannon, LLC
Opis: MICRO 15C P 12" RBW FLOAT HT
Na zalogi: 866 pcs
Prenesi: MDM-15PH002F-F222.pdf
RFQ
MDM-15PH002F
MDM-15PH002F
Proizvajalci: Cannon
Opis: MICRO 15POS PIN 12"
Na zalogi: 1368 pcs
Prenesi: MDM-15PH002F.pdf
RFQ
MDM-15PH002B-F222
MDM-15PH002B-F222
Proizvajalci: ITT Cannon, LLC
Opis: MICRO 15C P 12" RBW HT