MDM-21PBRT
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDM-21PBRT
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 21POS R/A SLDR
Podatkovni listi: MDM-21PBRT.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 596 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 596 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-21PBRT
Številka dela MDM-21PBRT Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 21POS R/A SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 596 pcs Podatkovni list MDM-21PBRT.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Pakiranje - Druga imena 096514-0561
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 21 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Housing/Shell (2-56)
Lastnosti Shielded natančen opis 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal