MDM-21PH016M2-F222
pregled izdelka
Številka dela: MDM-21PH016M2-F222
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT
Podatkovni listi: MDM-21PH016M2-F222.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-21PH016M2-F222
Številka dela MDM-21PH016M2-F222 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 21POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4835 pcs Podatkovni list MDM-21PH016M2-F222.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Leads Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število vrstic 2 Število pozicij 21
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
Lastnosti Shielded natančen opis 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal