MDM-21SH003M6
pregled izdelka
Številka dela: MDM-21SH003M6
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO 21 F 18" RBW JACKS LP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-21SH003M6
Številka dela MDM-21SH003M6 Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 21 F 18" RBW JACKS LP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1509 pcs Podatkovni list
Uporaba - Tip D-Type, Micro-D
Ščitenje - Serija 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
Število pozicij 21 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Dolžina 1.50' (457.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple, Individual 1.50' (457.20mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -