MDM-21SH004P
pregled izdelka
Številka dela: MDM-21SH004P
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO 21POS SKT 24"
Podatkovni listi: 1.MDM-21SH004P.pdf2.MDM-21SH004P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-21SH004P
Številka dela MDM-21SH004P Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 21POS SKT 24" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1753 pcs Podatkovni list 1.MDM-21SH004P.pdf2.MDM-21SH004P.pdf
Uporaba - Tip D-Type, Micro-D
Ščitenje - Serija MDM
Druga imena IMDM-21SH004P
MDM21SH004P
Q10331164
Število pozicij 21
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 2.00' (609.60mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.00' (609.60mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads