MDM-21SH005K
pregled izdelka
Številka dela: MDM-21SH005K
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO 21POS SKT 30"
Podatkovni listi: 1.MDM-21SH005K.pdf2.MDM-21SH005K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-21SH005K
Številka dela MDM-21SH005K Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 21POS SKT 30" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1194 pcs Podatkovni list 1.MDM-21SH005K.pdf2.MDM-21SH005K.pdf
Uporaba - Tip D-Type, Micro-D
Ščitenje - Serija MDM
Druga imena IMDM-21SH005K
MDM21SH005K
Število pozicij 21
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 2.50' (762.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads