MDM-21SL1M7
pregled izdelka
Številka dela: MDM-21SL1M7
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Podatkovni listi: MDM-21SL1M7.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 637 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 637 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-21SL1M7
Številka dela MDM-21SL1M7 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 637 pcs Podatkovni list MDM-21SL1M7.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Leads Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakiranje Bulk Druga imena 096515-0506
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 21 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Shielded natančen opis 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal