MDM-24C4SSB-A174
pregled izdelka
Številka dela: MDM-24C4SSB-A174
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D RCPT 24POS PNL MNT
Podatkovni listi: MDM-24C4SSB-A174.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 228 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 228 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-24C4SSB-A174
Številka dela MDM-24C4SSB-A174 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 24POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 228 pcs Podatkovni list MDM-24C4SSB-A174.pdf
Žični merilnik RG-178 Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakiranje Bulk Druga imena 097290-0207
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 24 (20 + 4 Coax) Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Coax and Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Type, Micro-D
Barva - Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MDM-24C4SSB
MDM-24C4SSB
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN MICRO-D RCPT 24POS PNL MNT