MDM-25PBSPL57
pregled izdelka
Številka dela: MDM-25PBSPL57
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
Podatkovni listi: MDM-25PBSPL57.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 571 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 571 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-25PBSPL57
Številka dela MDM-25PBSPL57 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 571 pcs Podatkovni list MDM-25PBSPL57.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Leads Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Pakiranje Bulk Druga imena 096516-0661
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti Shielded natančen opis 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Type, Micro-D
Barva - Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MDM-25PBSPL56-A174
MDM-25PBSPL56-A174
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
Na zalogi: 417 pcs
Prenesi: MDM-25PBSPL56-A174.pdf
RFQ
MDM-25PBSP
MDM-25PBSP
Proizvajalci: Cannon