MDM-25PH016K-F222
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDM-25PH016K-F222
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO 25C P 6" RBW JACKS HT
Podatkovni listi: MDM-25PH016K-F222.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 608 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 608 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-25PH016K-F222
Številka dela MDM-25PH016K-F222 Proizvajalec ITT Cannon, LLC
Opis MICRO 25C P 6" RBW JACKS HT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 608 pcs Podatkovni list MDM-25PH016K-F222.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Copper Alloy Napetost -
Atributi atributov - Prekinitev Wire Leads
Smerno usmerjanje Signal Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Yellow Chromate Cadmium Plated
Serija MIL-DTL-83513, Micro D Metal Shell (MDM) RoHS Status Bulk
Pitch - Connector - delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število vrstic 2 Število pozicij 25
Tip montaže Panel Mount Materialna ocena vnetljivosti -
Številka izdelka proizvajalca MDM-25PH016K-F222 Dolžina - navojna porcija pod glavo -
Lastnosti Shielded Razširjen opis 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Wire Leads
Opis MICRO 25C P 6" RBW JACKS HT Trenutna ocena (na stike) Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
Trenutna ocena 3A Kontaktni obrazec 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row