MDM-25PL57M5
pregled izdelka
Številka dela: MDM-25PL57M5
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
Podatkovni listi: MDM-25PL57M5.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 761 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 761 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-25PL57M5
Številka dela MDM-25PL57M5 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 761 pcs Podatkovni list MDM-25PL57M5.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Wire Leads Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakiranje Bulk Druga imena 096516-0490
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
Lastnosti Shielded natančen opis 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal