MDM-25PSL-A141
pregled izdelka
Številka dela: MDM-25PSL-A141
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
Podatkovni listi: MDM-25PSL-A141.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 521 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 521 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-25PSL-A141
Številka dela MDM-25PSL-A141 Proizvajalec Cannon
Opis CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 521 pcs Podatkovni list MDM-25PSL-A141.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Pakiranje Bulk Druga imena 096516-0294
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Panel Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Stanovanjski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
Lastnosti Shielded natančen opis 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Copper Alloy Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino - Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Slog konektorja D-Type, Micro-D
Barva - Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MDM-25PSK
MDM-25PSK
Proizvajalci: Cannon
Opis: CONN MICRO-D PLUG 25POS PNL MNT
Na zalogi: 1247 pcs
Prenesi: MDM-25PSK.pdf
RFQ
MDM-25PSL
MDM-25PSL
Proizvajalci: Cannon