MDM-25SH002K
CannonCannon
Cannon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDM-25SH002K
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO 25POS SKT 12"
Podatkovni listi: 1.MDM-25SH002K.pdf2.MDM-25SH002K.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-25SH002K
Številka dela MDM-25SH002K Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 25POS SKT 12" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1350 pcs Podatkovni list 1.MDM-25SH002K.pdf2.MDM-25SH002K.pdf
Uporaba - Tip D-Type, Micro-D
Ščitenje - Serija MDM
Druga imena IMDM-25SH002K
MDM25SH002K
Število pozicij 25
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 1.00' (304.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.00' (304.80mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads