MDM-31SH003L
pregled izdelka
Številka dela: MDM-31SH003L
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO 31POS SKT 18"
Podatkovni listi: 1.MDM-31SH003L.pdf2.MDM-31SH003L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-31SH003L
Številka dela MDM-31SH003L Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 31POS SKT 18" Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1110 pcs Podatkovni list 1.MDM-31SH003L.pdf2.MDM-31SH003L.pdf
Uporaba - Tip D-Type, Micro-D
Ščitenje - Serija MDM
Druga imena 096519-0056
IMDM-31SH003L
IMDM-31SH003L-ND
MDM31SH003L-ND
Število pozicij 31
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 1.50' (457.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads