MDM-31SH005L-A174
pregled izdelka
Številka dela: MDM-31SH005L-A174
Proizvajalec / znamka: Cannon
Opis izdelka MICRO 31C S 30" RBW JACKS NI
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDM-31SH005L-A174
Številka dela MDM-31SH005L-A174 Proizvajalec Cannon
Opis MICRO 31C S 30" RBW JACKS NI Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1036 pcs Podatkovni list
Uporaba - Tip D-Type, Micro-D
Ščitenje - Serija MDM
Število pozicij 31 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Dolžina 2.50' (762.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 2.50' (762.00mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva Multiple
2. priključek Individual Wire Leads 1. priključek Receptacle, Female Sockets
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MDM-31SH005L
MDM-31SH005L
Proizvajalci: Cannon
Opis: MICRO 31POS SKT 30"